Akční ceny na přístroje od firmy Moorfield

Nanotechnologická řešení pro Váš výzkum od firmy Moorfield

Společnost Moorfield Nanotechnology byla založena v roce 1995 za účelem poskytování poradenství v oblasti vakuové technologie. Od té doby se společnost rozrostla, nejprve o poskytování údržby a upgradů pro stávající přístrojové vybavení a následně i o výrobu vlastních produktových řad, které v současnosti zahrnují širokou škálu laboratorních systémů pro výzkum a vývoj v univerzitní i firemní sféře.

Primární a nejširší portfolio firmy Moorfield tvoří zařízení pro fyzikální depozici z plynné fáze (PVD) a to včetně modelů umístitelných na pracovní desku stolu (bench top) tak i větších floor-top modelů, které můžou být opatřené load-lockem, nebo umístitelné do rukavicového boxu pro výrobu vysoce kvalitních kovových, anorganických a organických vrstev za použití technik, jako je e-beam, tepelné a nízkoteplotní tepelné odpařování a magnetronové naprašování. Nově lze také kombinovat zařízení do dvoukomorového uspořádání, pomocí středového load-locku. Přestože jsou všechny PVD systémy stavěny na standardních platformách, tak je každá jednotka vysoce konfigurovatelná, aby odpovídala požadavkům zákazníků a jejich konkrétním aplikacím.

V poslední době společnost Moorfield vyvinula novou řadu produktů souvisejících s uhlíkovými nanomateriály a nově vznikajícími 2D materiály. Patří sem kompaktní jednotky (bench-top) chemické depozice z plynné fáze (CVD) optimalizované pro rychlou syntézu vysoce kvalitních grafenových a uhlíkových nanotrubek a stolní systémy „měkkého leptání“ pro přípravu substrátu a kontrolované vzorování pro výzkum související s 2D materiály včetně grafenu a dichalkogenidů přechodných kovů.

Kromě systémů výzkumu a vývoje poskytuje Moorfield také vakuové komponenty a produkty pro čisté prostory prostřednictvím své divize Clean Environments. Tato část společnosti, založená v roce 1997, poskytuje řadu produktů s rychlou montáží pro vytváření přenosných i stálých čistých prostor.

nanoPVD-S10A

NanoPVD-S10A je stolní systém pro vysoce výkonné magnetronové RF a DC naprašování. Systém je vhodný pro depozici kovů i anorganických látek (např. Oxidů nebo nitridů), a to i prostřednictvím reaktivního naprašování a kodepozice.Depoziční zařízení je kompaktní, optimalizované pro snadné použití a představuje vynikající poměr cena/výkon, aniž by byla kompromitována kvalita výsledných vrstev.

nanoPVD-T15A

NanoPVD-T15A je kompaktní (stolní), výkonný a efektivní systém, ideální pro výzkum OLED, OPV a OFET. Model může být vybaven nízkoteplotním napařováním, standardním odporovým odpařováním nebo jejich kombinací a lze také pracovat v režimu kodepozice. Systém je tedy vhodný pro vysoce výkonné termální napařování kovů i organických materiálů i pro náročné R&D aplikace.

Díky časově limitované akční nabídce lze systémy nanoPVD v základní konfiguraci pořídit už za 1 000 000 Kč bez DPH!

nanoCVD-8G

NanoCVD-8G je stolní systém dedikovaný pro rychlou přípravu vysoce kvalitního grafenu. Jednotka se snadno ovládá, uživatel má plnou kontrolu nad procesními podmínkami a velikost substrátu je až 2×4 cm2. Jednotka vhodná pro R&D výzkum, což dokazuje využití stroje pro mnoho vysoce impaktovaných publikací.

Díky limitované akční nabídce lze systém nanoCVD-8G v základní konfiguraci pořídit už za 1 500 000 Kč bez DPH!

Pro nabídky těchto a dalších akčních produktů nás neváhejte kontaktovat přes nás kontaktní formulář nebo na emailu jakub.horak@mt-m.eu.

Akce platí do 31. 12. 2021. Slevu lze uplatnit i po tomto datu, v případě včasně projeveného zájmu.

Nejnovější články

vyuziti-afm-mikroskopie-a-dalsich-technik-uvod

Využití AFM mikroskopie a dalších technik

gears-gbcd18c065_1920

Mezinárodní strojírenský veletrh 2022

mtm-pomaha-ukrajine

MTM pomáhá Ukrajině

piano-music-watercolor-7016538-1024x722

MTM pomáhá ukrajině – Benefiční koncert

objednejte-si-kvetouci-kalendar-na-2022-1_2

Objednejte si kvetoucí kalendář na 2022

bruker-uvadi-na-trh-novou-platformu-iconir-sm

Bruker uvádí na trh novou platformu IconIR

Související přístroje