O nás


       

Kdo jsme

Jsme moravská společnost, která už více než 10 let na český a slovenský trh dodává špičkové měřící přístroje světových výrobců v řadě oblastí fyzikálních a chemických analýz. Nabízíme také uživatelskou podporu, školení a servis.

O nás

Měřící technika Morava byla založena roku 2009, tehdy jako výhradní dodavatel produktů Veeco Instruments. Postupem času jsme se stali dodavatelem řady dalších společností - Sentech, Bestec, TechnoTeam aj. Poté co firma Bruker odkoupila divizi Veeco Instruments, jsme se stali také distributory firmy Bruker divize Nano. V současnosti dodáváme rovněž přístroje divizí AXS (rentgeny), Fluorescence microscopy a BioSpin (magnetická rezonance). Od roku 2014 společnost Měřicí technika Morava s.r.o. sídlí v nové budově v Zastávce u Brna. V současnosti máme okolo deseti zaměstnanců a několik stálých i externích servisních techniků, kteří zajišťují servis značné části našeho portfolia přístrojů.

 

Vize

Prioritou pro nás je vystavět si obchodní vztahy založené na dlouhodobé důvěře mezi námi a našimi zákazníky. Chceme si vybudovat pověst spolehlivého a kompetentního partnera mezi akademickými i průmyslovými obchodními partnery a z této pozice se stát předním lokálním dodavatelem měřící techniky pro Česko a Slovensko. Nenabízíme jen přístroje, ale i spolehlivou podporu, školení a v neposlední řadě servis.

 

ISO

 

Stále se ale snažíme zlepšovat a přibližovat se cílům naší vize. I díky tomu jsme v roce 2021 získali certifikát ISO 9001:2016, který potvrzuje plnění kvalitního managementu dle této normy pro obory dodávky laboratorních přístrojů, podpory, školení a servisu.

 

 
 
 
 

x

Generátor vyšších harmonických frekvencí HIRO

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:       on line schůzka: