Nejkompaktnější SAXS systém pro pokročilý materiálový výzkum

Nový N8 HORIZON má inovativní vertikální uspořádání, díky kterému nabízí nejlepší celkový výkon při nejmenších požadavcích na místo. Jedná se o výkonný přístroj, určený jak pro náročné výzkumné úkoly, tak pro víceuživatelské prostředí v laboratořích zabývajících se nanomateriály od objemových pevných vzorků, přes vlákna a povrchy nebo biologické vzorky pomocí technik SAXS, WAXS a GISAXS.

N8 HORIZON využívá pokročilé technologie pro měření vysoce kvalitních dat během krátkého času. Mikrofokusační rentgenový zdroj IµS zajišťuje vysokou intenzitu rentgenového svazku dopadajícího na vzorek. Kvalitu rentgenového svazku zajišťují nové revoluční bezrozptylové clony SCATEX. Plošný detektor VÅNTEC-500 zaznamenává i ty nejslabší SAXS signály.

N8 HORIZON řeší řadu požadavků v prostředí s více uživateli. Nové funkce, jako například inteligentní tlačítka pro intuitivní obsluhu, ergonomické zakládání vzorků, malé rozměry a vestavěná kamera pro rychlé a snadné nastavování polohy vzorku maximalizují snadnost používání a umožnují, aby se obsluha naučila s přístrojem pracovat během velmi krátké doby.

Nízká spotřeba energie, chlazení vzduchem a nulové požadavky na externí infrastrukturu zajišťují nejnižší provozní náklady a menší uhlíkovou stopu N8 HORIZON.

Více informací naleznete na N8 HORIZON, nebo se obraťte na nás.
další produkty této měřící techniky:
      • NANOSTAR
      • MICRO Series

x

N8 HORIZON

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:       on line schůzka: