Proces a kvalita pod kontrolou

Nový D8 ENDEAVOR je pokročilé RTG difrakční řešení pro analýzu polykrystalických materiálů pomocí rentgenové práškové difrakce. D8 ENDEAVOR je vytvořen pro extrémně jednoduché ovládání, vysokou rychlost měření za co nejnižších detekčních limitů a vysoký průchod vzorků.

D8 ENDEAVOR je standardně vybaven inovativním RTG detektorem LYNXEYE XE-T, který poskytuje velmi kvalitní data s nízkými detekčními limity. Díky technologii Dynamic Beam Optimization není třeba žádné rekonfigurace přístroje uživatelem. Odolná konstrukce pak zajišťuje vysokou spolehlivost za všech provozních podmínek.

D8 ENDEAVOR provádí kvantitativní a kvalitativní analýzy krystalických fází, analýzu profilu peaku, stanovuje zbytkové napětí a provádí strukturní analýzu. Jako takový poskytuje optimální výkon pro kontrolu kvality a procesu v oblastech průmyslu jako je výroba hliníku, cementu, pigmentů a kovů nebo obecně v chemii, geologii a farmacii.

D8 ENDEAVOR lze velmi snadno ovládat před intuitivní dotykovou obrazovku TouchControl. Vkládání vzorku se provádí z běžícího pásu nebo automatického podavače, D8 ENDEAVOR je vybaven největším dostupným zásobníkem na vzorky. Jednoduché a jasné rozhraní automatizace umožňuje měření široké škály různých vzorků, a to i v jedné sadě.

Více informací naleznete zde.
další produkty této měřící techniky:
      • D8 ADVANCE
      • D2 PHASER

x

D8 ENDEAVOR

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:         on line schůzka: