S2 POLAR - výkonný stolní EDXRF analyzátor pro petrochemický průmysl 

Bruker nedávno představil nový S2 POLAR – stolní více-prvkový založený na polarizované energiově rozlišené rentgenové fluorescenci (EDXRF). S2 POLAR nabízí stejný analytický výkon pro kontrolu kvality v petrochemickém průmyslu jaké typicky dosahují dražší vlnově disperzní XRF analyzátory.

S2 POLAR dosahuje velmi nízkého detekčního limitu síry (Ultra-Low Sulfur - ULS) v rozsahu pod ppm pro benzín, kerosín a diesel. Tento výkon přesahuje různé mezinárodní normy a regulace, což S2 POLAR činí vhodným i pro budoucí přísnější požadavky. Díky možnosti měřit více prvků současně je S2 POLAR vhodný pro kontrolu obsahu korozivního chloru nebo reziduum tvořícího fosforu v celém dodavatelském řetězci. S2 POLAR kombinuje výkon několika jednoprvkových analyzátorů v jednom stolním přístroji.

Jiná aplikace S2 POLAR je ve výrobě a míchání olejů, kde je kritická kontrola obsahu aditiv v mazacích olejích například hořčíku, vápníku, zinku, molybdenu a dalších.

S2 POLAR poskytuje analýzu odpovídající normám ASTM, DIN, IP, JIS, a ISO. Vícejazyčné ovládací rozhraní TouchControlTM a továrně kalibrované aplikační balíčky pro normy ASTM D7220, D4294, D6481 a D7751 umožňují práci v režimu “plug-and-play”. Robustnost a vysoké využití přístroje zabezpečuje technologie SampleCareTM, která umožňuje bezpečnou práci s tekutinami.

Detailní specifikace můžete najít na webu výrobce, nebo nás kontaktujte.
další produkty této měřící techniky:
      • S8 LION
      • S8 TIGER Series 2
      • S6 JAGUAR
      • S2 PUMA
      • S2 KODIAK
      • S1 TITAN
      • TRACER

x

S2 POLAR

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:         on line schůzka: