Laborexpo

5.
– 6. června, 2024
Praha
Přijdťe se za námi podívat na

LABOREXPO
5. – 6. 6. 2024
PVA EXPO PRAHA Letňany
 Vážení zákazníci, vážení přátelé,
dovolte nám Vás pozvat na LABOREXPO 2024,přední veletrh laboratorního vybavení, který se bude konat 5.–6.6.2024 v PVA EXPO Praze. Jako jeden z vystavovatelů se těšíme, že Vám představíme nejnovější pokroky v analytických technologiích a laboratorních přístrojích.

Navštivte náš stánek A20, kde si budete moci prohlédnout následující přístroje a jejich živé demonstrace:
DSC 2500 (TA Insruments)DSC 2500 je navrženo tak, aby poskytovalo nepřekonatelnou přesnost a přesnost v diferenciální skenovací kalorimetrii, což z něj činí nezbytný nástroj pro výzkum materiálů a kontrolu kvality.

TXRF spektrometr S2 PICOFOX (Bruker)S2 PICOFOX je přenosný TXRF spektrometr pro analýzu ultra-stopových prvků. Díky své naprosté nezávislosti na jakémkoli plynu nebo chladicím médiu lze analyzátor používat nejen v laboratoři, ale také pro analýzy v terénu.
Naprašovačka MCM-100 (SEC Co., Ltd)Kompaktní zařízení pro pokovení nevodivých vzorků, pro jejich analýzu pomocí elektronové mikroskopie.

Naši odborníci budou k dispozici, aby s vámi probrali, jak naše přístroje mohou vyřešit vaše specifické analytické výzvy a zlepšit laboratorní operace.
S pozdravem Vaše Měřicí technika Morava

Nadcházející události

19
-22
Květen
Valtice
20
-22
Květen
Hotel Atrium, Nový Smokovec, Vysoké Tatry