Zúčastněte se Bruker SPM User Meetingu 2023

1.
– 2. března, 2023
Berlín

Srdečně Vás zveme na Bruker SPM User Meeting 2023. Meeting se koná 1. a 2. března v Berlíně. Promluví řada odborníků a proběhnou také praktické ukázky na nejmodernějších přístrojích jako je NanoWizard V BioAFM, Dimension Icon XR a NanoRacer AFM.

Dozvíte se novinky jako například automatické zobrazování, nanoskopická infračervená (IR) spektroskopie a mikroskopie spojená na jedné platformě s využitím skenovacích sond (SPM) a mnoho dalších pokročilých funkcí.

Nepromeškejte příležitost setkat se s naším evropským týmem Bruker osobně a prodiskutovat tipy, triky a nejlepší postupy pro dosažení optimálních výsledků a pro řešení konkrétních otázek, které byste mohli mít. Využijte také možnosti se spojit s dalšími výzkumníky a obchodními partnery, kteří se meetingu zúčastní.

Podrobné informace najdete v letáku programu.

Termín pro registraci: 21. února 2023

Konferenční poplatek:

  • € 70 osoba
  • € 40 student

Konferenční poplatek zahrnuje večeři na konferenci, oběd a občerstvení. Prosím, proveďte svou platbu v hotovosti na místě během registrace. Poplatky nezahrnují hotel a dopravu. Doporučujeme vám, abyste si svůj hotel rezervovali včas.

Datum a místo: 1. – 2. března v Bruker Nano GmbH, Berlín, Německo.

Nadcházející události