home / Analýza a zobrazování povrchů /
home / Indentory a tribometry /

PRODUKTY:

Hysitron TI 980 TriboIndenter


Nejlepší nanomechanický a nanotribologický testovací systém na světě


Hysitron TI 980 TriboIndenter
je nejnovější a nejpokročilejší nanomechanický testovací systém firmy Hysitron, ve kterém se střetává maximální výkon, flexibilita, spolehlivost, použitelnost a rychlost. Nanoindentor staví na desetiletích technologických inovací a oproti předchozí generaci přináší nové automatizované funkce, měřící módy a vylepšené technické parametry.


TI 980 ovládá pokročilý kontrolní modul Performech II, který nabízí možnost použití více transducerů, piezoskenerů a dalších sond. Nyní provádí přiblížení ke vzorku zcela automaticky a několikanásobně zvyšuje rychlost záznamu dat. Nový mód XPM (Accelerated Property Mapping) slouží k mapování mechanických vlastností, přičemž je až 500krát rychlejší než tradiční nanoindentace.


Systém je díky použití více sond se špičkovými vlastnostmi konfigurovatelný k testování v rozsahu až 6 řádů v síle a 10 řádů v poloze a dovoluje tak charakterizaci prakticky libovolného materiálu v jakékoli podobě. TI 980 byl navržen s myšlenkou maximální flexibility pro budoucí vylepšení a podporuje řadu hybridních a korelativních technik. Již existující moduly zahrnují enviromentální stage, Ramanovu spektroskopii, mapování modulu pružnosti, elektrické a akustické měření, SPM a další.


TI 980 je už v základní konfiguraci extrémně silný nástroj s možnostmi nano a mikroindentace, nanoscratch, nanowear, in-situ SPM zobrazování, dynamické nanoindentace a nového XPM.


V případě zájmu o detailnější informace navštivte web TI 980 TriboIndenter a neváhejte nás kontaktovat.
další produkty této měřící techniky:
      • Hysitron TI Premier
      • Modulární tribometr Bruker UMT TriboLab
      • Hysitron TS 77 Select
      • Nanomechanické přístroje pro mikroskopy

x

Hysitron TI 980 TriboIndenter

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:       on line schůzka: