Nová laťka: skutečné atomární rozlišení a nejrychlejší skenování až 10 fps


JPK ve spolupráci s Bruker uvádí na trh AFM pro integraci i do optických mikroskopů NanoWizard ULTRA Speed 2. Nový NanoWizard přináší výjimečný výkon a nepřekonanou snadnost použití. In-situ AFM experimenty tak lze provádět v reálném čase a kombinovat je s pokročilými optickými metodami. Systém také podporuje široké spektrum AFM módů a díky řadě volitelného příslušenství je vysoce flexibilní a upgradovatelný pro Vaše budoucí potřeby.


Rychlé zobrazování – až 10 snímků za vteřinu, struktury až 8 µm, excelentní rozlišení a stabilita. 

   

NanoWizard ULTRA Speed 2 přináší nejnižší šum a nejvyšší stabilitu dostupnou na trhu. Přímá kontrola síly i za ultra-nízkých hodnot zabraňuje poškození vašich vzorků i hrotů. Díky state-of-the-art senzoru polohy systém dosahuje nejvyšší přesnosti.

Nová technologie NestedScaner významně usnadňuje dynamické experimenty na živých buňkách a jiných zvlněných površích při zachování vysokého časového i prostorového rozlišení. Lze tak zkoumat buňky, bakterie a strukturované povrchy s výškou až 8 µm i při nejvyšších skenovacích rychlostech.


AFM snímky DNA molekul pořízené v roztoku při rychlosti 10 snímků za vteřinu demonstrují nízkou invazivnost měření a stabilitu. Mezi snímky proběhlo 400 skenů.

PeakForce Tapping – zlatý standard pro snadné zobrazování


Proprietární mód PeakForce Tapping umožňuje i nezkušeným uživatelům přesně kontrolovat interakci sondy a vzorku a minimalizovat tak síly pro zobrazování. Toto je zejména důležité pro měkké a křehké biologické vzorky. Pokročilá kontrola síly má za výsledek nejkonzistentnější AFM zobrazování za nejvyššího rozlišení a je vhodná pro nejširší spektrum vzorků. Díky PeakForce Tapping je možné získat naprosto jasné snímky jen pár kliknutími, bez expertních znalostí nebo ladění AFM.

PeakForce Tapping snímek DNA-Origami na mica v TAE bufferu

  

 

 

Funkce Tiling se stolkem HybridStage – automatické mapování velkých vzorků


Stolek HybridStage odstraňuje ve vašich experimentech omezení laterálního rozsahu piezo prvků AFM. Spojení optických snímků s velkým zorným polem dává jasný přehled o vzorku a umožňuje výběr oblastí zájmu pro zkoumání. Snadno se tak lze orientovat na velké ploše vzorků, vybírat místa pro skenování nebo měřit silové odezvy pomocí AFM na podstatně větším rozsahu.

Živé Vero buňky v médiu při 37 °C


Unikání integrace do optických mikroskopů s vylepšeným módem DirectOverlay 2 pro nejpřesnější korelativní mikroskopii


Kombinace AFM a super-rezolučních technik
ověnčených Nobelovými cenami (STED, PALM/STORM) nabízí vylepšené možnosti zobrazování. NanoWizard ULTRA Speed 2 s unikátní technologií skenování lze integrovat i do single-molecule technik jako FRET, FCS, FLIM a TIRF, které mohou poskytnout dodatečná data při provádění dynamických experimentů na molekulách nebo živých buňkách. Díky korelativnímu zobrazování s pokročilými technikami jako konfokální, spinning disc nebo SIM mikroskopie je tento systém výbornou volbou pro aplikace v biologickém, biofyzikálním, chemickém i materiálovém výzkumu.


Vylepšený software DirectOverlay 2 umožňuje přímou korelaci AFM a optických dat. Díky vylepšeným kalibračním algoritmům, vizualizaci a možnostem softwaru nabízí DirectOverlay 2 v současnosti uživatelsky nejpřívětivější prostředí.


Nový kontrolér Vortis 2 pro rychlé zpracování signálů a nejnižší úroveň šumu


Nový kontrolér Vortis 2 nastavuje nový standard díky vysoké rychlosti, nízkému šumu, rychlému zpracování signálu a výpočetnímu výkonu. Přichází s rychlejšími DA převodníky a nejnovější FPGA technologií pro vyčítání pozičních senzorů. Vortis 2 nabízí velký počet zpětnovazebních módů, výkonné vysokonapěťové zesilovače a je pasivně chlazený pro minimalizaci hluku a vibrací.


Revoluční uživatelské rozhraní V7 software


Nové uživatelské rozhraní hladce naviguje uživatele pracovním postupem k intuitivnímu nastavení experimentů a měření. Kontextová nápověda a zpětná vazba pro nastavení měření usnadňuje postup a naměření vysoce kvalitních dat i uživatelům s minimálními zkušenostmi s AFM. Pokročilí uživatelé ocení efektivnost a rychlost nastavení měření a kalibrací a rozvržení které dává okamžitý přehled o klíčových datech.


Pro více informací navštivte web výrobce, prohlédněte si brožuru a neváhejte nás kontaktovat!




další produkty této měřící techniky:
      • Dimension IconIR™
      • Dimension Icon
      • Dimension FastScan
      • Dimension XR
      • Dimension Edge
      • Innova
      • MultiMode 8-HR
      • BioScope Resolve
      • Dimension FastScan Bio
      • LT-STM a AFM CreaTec
      • nanoIR3
      • nanoIR3-s
      • NanoWizard 4 BioScience AFM

x

NanoWizard ULTRA Speed 2

  Kontakty:


Měřicí technika Morava s.r.o, Babická 619, 664 84 Zastávka u Brna, Česká republika

e-mail: info@mt-m.eu         tel: + 420 513 034 408               podrobné kontakty:         on line schůzka: